Al Haramain Khaltat Al Maha parfumuotas aliejus unisex 24ml

 • Al Haramain Khaltat Al Maha parfumuotas aliejus unisex 24ml

  160 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatysime per 2-3 d.d.  

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekės ženklas
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  24
  Natos:
  5 Agarmedžio (oud)4 Rožių3 Aštrūs/prieskonių2 Medienos1 Pudriniai
 • Kaip pasakų vartai atsiveria iš Rytų, taip lėtai atidarote dėžės pavidalo dovanų dėžutę, kurioje telpa didelis, puošnus buteliukas su paslaptingais kvepalais. Spalva primena sunokusį konjaką, medaus klampumą, teisingo, tikro orientuoto kvapo.

  Pirmą kartą užtepus ant riešo pajusite itin intensyvų pačiulių ir bergamotės ir medienos kvapą. Tuomet akimirksniu atsidursite Arabijos turgavietės viduryje, kur galėsite kvėpuoti kvapų gausa.

  Stebuklinga banga sumaišo prieskonius, smilkalus ir smilkalų lazdeles. Aromatas gilina ir suteikia paslaptingą lėtai rūkstančio bakhooro kvapą, kurį dera tauriųjų miškų akordai ir gėlių aidas bei vanile.

  Kai kvepalai nusėda, taip jų atskiri komponentai blizgina, nebešaukia į pasaulį vienas per kitą. Gėlių potėpiai glosto kreminį ylang-ylang derinį su didingomis rožėmis.

  Leiskite Khaltat Al Maha pabusti ryte, užburti po pietų ir glostyti vakare.

  Aromatas pasakoja labai ilgą istoriją ir priskiria jūsų pasirinktą kvepalą prie prabangių potyrių. Unikalią prabangą, kurią jums suteikia šie kvepalai, sustiprina nuostabi kvapo ištvermė ir intensyvumas.