Unisex kvepalai - stiprios asmenybės kvapas

Unisex kvepalai - stiprios asmenybės kvapas

 

Kvepalai - vienas originaliausių saviraiškos būdų. Pasitelkus tinkamas kvepalų natas galima pabrėžti individualumą ir užbaigti bendrą įvaizdį. Šiandieninėje visuomenėje kvepalai jau retai bėra skirstomi vien į moteriškus ir vyriškus: lyčių identitetas tarsi praranda savo prasmę, o svarbiausią vietą užima individualumas ir asmeninės savybės. Unisex kvepalai - tarsi moteriškų ir vyriškų kvepalų sąjunga, sukurta lydėti asmenybę, neišskiriant vyriško ar moteriško aromato. 

 

Unisex kvepalai - moteriškų ir vyriškų kvepalų sąjunga

 

Moteriški kvepalai visuomet siejami su gėlių, vanilės ar vilkdalgio natomis, o vyriški kvepalai asocijuojasi su muskusu, sandalmedžiu, tabako ar odos kvapu. Tuo tarpu citrusiniai kvapai tarsi tinkantys ir tiems, ir tiems.

Besidomintys kvepalų tendencijomis sutiks su tuo, jog šis požiūris per daug stereotipiškas: gėlių natos idealiai paryškina vyriškų kvepalų kompozicijas, stiprūs vyriškais laikomi aromatai įsitvirtina moteriškuose kvepaluose, o citrusai visuomet atneša gaivos ir energijos.

Unisex kvepalai išnaikina ribą tarp moteriškų - vyriškų aromatų ir į pirmą vietą iškelia asmenines savybes. Unisex kvepalai išsiskiria gaivumu, švara ir elegancija, o daugelis garsiausių kvepalų kūrėjų jau turi sukūrę atskiras aromatų linijas. Juose dažniausiai išryškinamas vienas pasirinktas augalinis ekstraktas, o gretutinės natos jį tiesiog paryškina.

 

Unisex kvepalai - kaip išsirinkti tinkamiausius?

 

Įdomu tai, kad jei žmogus aiškiai žino, kurį kvapą mėgsta labiausiai, unisex tipas gerokai palengvina naujų kvepalų paieškas: tereikia išsiaiškinti dominuojantį aromatą ir pagal jį atsirinkti patį tinkamiausią buteliuką.

Mokslininkų teigimu, žmonės labiau linkę pasirinkti tuos aromatus, kurie artimi jų pačių individualiam kvapui. Sakoma, jog mėgstamiausių kvepalų žmogus ilgainiui nebeužuodžia, tačiau iš tiesų, kvepalai taip gerai dera su natūraliu žmogaus kvapu, jog tarsi susijungia ir tampa vienu. Būtent dėl žmonių individualiai skleidžiamo kvapo, sukurti universalių kvepalų, kurie patiktų kiekvienam, tiesiog neįmanoma.

Be to, teigiama, kad tie patys kvepalai ant skirtingų žmonių odos gali atsiskleisti visiškai kitomis natomis: tad net ir poros naudojančios tuos pačius kvepalus, gali kvepėti individualiai.

 

Unisex kvepalai - tinkamiausi dovanai

 

Dovanoti kvepalus drįsta ne kiekvienas - tai be galo individuali dovana ir visuomet išlieka galimybė, kad gavėjui ji nepatiks. Tačiau jei pasiryžtama tokiai dovanai, verta ieškoti unisex tipo kvepalų.

Rekomenduojama rinktis klasikines kvepalų kompozicijas, kurios yra lengvai atpažįstamos bei neįkyrios. Garsiausios kvepalų kompanijos dažniausiai siūlo jau ne vienerius metus gaminamus aromatus, sulaukusius daugybės teigiamų atsiliepimų visame pasaulyje.

Bendras kvapas gali suartinti ir sukurti tarpusavio jaukumą. Būtent todėl unisex kvepalai ypač tinka poroms - tai puiki dovanos idėja ne tik pagrindinėms metų šventėms, bet ir asmeninėms progoms.

 

Unisex aromatai:

 

Nišiniai kvepalai - kas tai?

 

Kvepalų entuziastams aiškinti, kas yra nišiniai kvepalai, tikrai nereikia - kiekvienas jų jau yra atradęs savo kvapą. Būtent nišiniai kvepalai rinkoje kartelę iškelia į neregėtas aukštumas - kiekvienas kvapas kuriamas ilgai, tarsi meno kūrinys. Tokiu būdu sukurti kvepalai visuomet pasižymi originalumu ir dažnai nėra apibrėžti lyties.

Nišiniuose kvepaluose kartais naudojamos visiškai skirtingos, iš pažiūros tarpusavyje neturinčios derėti kvepalų kompozicijos. Nišiniai kvepalai pasižymi savybe skleistis palaipsniui: praėjus vis daugiau laiko nuo pirmo pasipurškimo, atsiranda vis kitoks elementas.

Teigiama, kad profesionaliai sukurti kvepalai turi bent penkis skirtingus aromatus, kurie atsiskleidžia priklausomai nuo aplinkos.

 

Nišiniai aromatai:

 

Drąsa eksperimentuoti originaliuose buteliukuose

 

Specialistai pripažįsta, nišinius kvepalus gali pasirinkti tik itin stiprios asmenybės: prabangūs, išskirtiniai kvapai visuomet prikausto dėmesį, todėl reikia nebijoti išreikšti save. Būtent drąsa eksperimentuoti ir yra pagrindinis elementas, apibrėžiantis nišinius kvepalus.

Nišiniai kvepalai niekuomet negaminami masiškai, jiems nekuriamos plačios reklaminės kompanijos, jais nenukrautos parduotuvių lentynos - jie kuriami asmenybėms, o ne kiekvieno skoniui.

Beje, nišinius kvepalus nesunku atpažinti ir iš išskirtinio dizaino buteliukų - jie būna itin prabangūs, ryškūs ir sukurti pagal konkretų aromatą.

 

Ką apie mus sako kvepalai?

 

Kvepalų pasirinkimas niekuomet nėra atsitiktinis - žmogus pasąmoningai renkasi tuos aromatus, kurie labiausiai atitinka jo charakterį.

Romantikai dažniausiai renkasi gėlių kompozicijas, intensyvūs medienos ar rytietiški aromatai labiau patiks aktyviems, nuolatos skubantiems žmonėms, o labiau atsipalaidavusieji rinksis gaivius, vandenyno aromatus. O labiausiai savimi pasitikinčios asmenybės pasirinks unisex kvepalus.

Pastebima, kad atradus patį tinkamiausią kvapą, jis tampa nepakeičiamu - kvepalų nereikia keisti metų metus. Pastovus kvapas taip pat nusako asmenybę: tik patikimas ir pastovus žmogus lieka ištikimas vienam kvapui.

Tiesa, egzistuoja net ir kvepalų etiketas. Sakoma, kad blogo skonio rodikliu laikomas po savęs paliekamas kvepalų šleifas - aromatas turėtų būti juntamas vos per ištiestos rankos atsumą. Antraip, rizikuojate parodyti nepagarbą šalia esantiems.

Rekomenduojama pagrindinius kvepalus keisti priklausomai nuo sezono: atšilus orams siūloma rinktis gaivesnius, citrusinius kvapus, o vėsesniam orui puikiai tinka muskusas, vanilė ir saldamedis.

Nors sakoma, jog reiktų turėti dieninius ir vakarinius kvepalus, tačiau jei naudojate kokybiškus aromatus, tie patys kvepalai gali pasitarnauti ir skirtingomis progomis.

Pačia didžiausia klaida, renkantis naujus kvepalus, dažniausiai tampa reklamos vaikymasis: kvepalus reikia rinktis pagal aromatą, o ne pagal populiarumą. Svarbiausia atsiminti - stiprios asmenybės nesivaiko trumpalaikių mados vėjų, vertina kokybę bei išskirtinumą.

 

TOP dovana JAM:

 

 

TOP dovana JAI:

 

  • Naujienlaiškis

    Informacija

    Prenumeruok naujienlaiškį

    Prenumeruoti