Twilight Shadow Musk Collection parfumuotas vanduo unisex 100ml

 • Twilight Shadow Musk Collection parfumuotas vanduo unisex 100ml

  38 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatysime per 2-3 d.d.  

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekės ženklas
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  100
  Natos:
  5 Muskuso4 Gintaro3 Rožių2 Pakalnučių
 •  Ryškūs įspūdžius suteikė Twilight Shadow rožės švelnumas ir jausmingumas, pakalnutės gaivumas, prieskoni ir lengvumą muskuso žavesis. Kvepalai skirti grakštiems, rafinuotiems amenyms, kuriuos vilioja jaunyste. Jis pozicionuojamas kaip unisex aromatas, tačiau gana sunku įsivaizduoti tokį švelnų jaunuolį, kuris jį rinktųsi sau.

  „Twilight Shadow“ – žaismingas aromatas, kviečiantis pasimėgauti aitrų dūmų, prabangių „laukinių“ rožių kvapu. O švelnios pakalnutės ir rožės derinys kiekvieną įkvėpusį šio kvapo nukelia į saldžių mergaitiškų svajonių atmosferą. Šildantys gintaro ir šiek tiek aštrių pipirų akordai, kuriuos suteikia muskusas, sužadina pojūčius ir tuo pačiu atpalaiduoja, suteikia nesvarumo ir švelnumo pojūtį.   

  Kvapas žavi savo neįkyrumu, subtilumu, elegantiškai atsiveria ant odos ir nuo menkiausio vėjelio dvelksmo palieka neįsivaizduojamai gražią pliūpsnį. Kiekvienas jį užuodžia savaip: kažkam jis niūrus, užsimenantis apie privatumą ir bučinius, kažkam – moteriškas, verčiantis plazdenti kaip drugelis.
  Įtaigus, subtilus, smalsus šių kvepalų aromatas aidi sieloje nuo smailių kulnų skambesio ant grindinio, suteikiančio užuominą apie romantišką pasimatymą ar intymų susitikimą.

  Viršutinės natos: pakalnutė ir rožė
  Vidurinės natos: rožė ir muskusas
  Bazė: gintaras ir muskusas

 • Naujienlaiškis

  Informacija