Raudona suknelė ir juodas smokingas. Populiariausi kvepalai romantiškam vakarui

Raudona suknelė ir juodas smokingas. Populiariausi kvepalai romantiškam vakarui

Raudona suknelė ir juodas smokingas visuomet asocijuojasi su prabangia klasika. O kad įvaizdis būtų tobulai užbaigtas – tetrūksta tinkamo aromato.Be to, romantiškas vakaras gali būti nuspalvintas visiškai naujomis spalvomis, jei mylimąjį nustebinsite naujomis kvepalų natomis. Kokie tie populiariausi kvepalai nepriekaištingam vakarui?

 

Populiariausi kvepalai: klasika, klasika ir dar kartą klasika!


Klasika niekuomet neišeina iš mados, todėl renkantis naujus aromatus, verta dėmesį atkreipti į pačius populiariausius kvapus pasaulyje.

 

Populiariausi kvepalai moterims

 

LANCOME „La Vie Est Belle“, CAROLINA HERRERA „Good Girl“, ARMANI „My Way“ – tai tik maža dalis moteriškų kvepalų, kurių pavadinimus žino kone kiekvienas. Rekomenduojame JAI:

 

Populiariausi vyriški kvepalai

 

Populiariausi vyriški kvepalai neįsivaizduojami be DIOR „Sauvage“, HUGO BOSS „Bottled“ ar VERSACE „Eau Fraiche“. Rekomenduojame JAM:

Ir, žinoma, kaip be garsiųjų minimalistinių CALVIN KLEIN „ckIN2U“. Tai vienas universaliausių kvapų, puikiai tinkančių ir vyrams, ir moterims.

Tiesa, kvapo pabandymui galima rinktis gerokai mažiau kainuojančius kvepalų analogus: nors jie ant kūno išlieka kiek trumpiau, tačiau pagrindinės natos būna tokios pačios. Todėl lengva nuspręsti, ar tikrai „susidraugautumėte“ su geidžiamu išbandyti aromatu.

Aišku viena – jei pasirinksite klasikinius aromatus, niekuomet neprašausite pro šalį. Juos lengva derinti ir kasdienybėje, ir ruošiantis šventei. Valentino diena nuostabi proga atrasti ką nors nauja, tiesa?

 

Populiariausi kvepalai: kokie nauji vėjai pučia parfumerijos srityje?

 

Įprasta manyti, kad populiariausi kvepalai yra aiškiai suskirstyti į kategorijas: gaivūs, gėlių aromatų, prieskonių, medienos, tabako ir panašiai. Tačiau jau ne vienerius metus populiarumo viršūnėje atsiduria tie aromatai, kuriuose persipina net keletas iš pažiūros nederančių natų.

Ne veltui sakoma, kad geri kvepalai yra tarsi meno kūrinys – atsiskleidžia palaipsniui. Būtent ši savybė juos padaro nepamirštamais.

Populiariausi kvepalai moterims kone visuomet turi bent kelias skirtingas gėlių natas. Gana saldūs kvepalai taip pat laikomi moteriškumo simboliu, tad ne vieną dešimtmetį išlieka vieni populiariausių.

Populiariausi vyriški kvepalai dažniausiai būna nuspalvinti medienos, tabako bei vandenyno natomis: tarsi kvapas būtų skirtas pabrėžti vyriškumui. Tačiau pastaraisiais metais stereotipai kvepalų srityje pradėjo nykti ir kūrėjai nustebina vis naujomis, netikėtomis kvepalų kombinacijomis.

Įdomu tai, kad populiariausi kvepalai moterims pasipildė gana aštriomis natomis: prieskonių, romo, tabako lapų, o vyriškuose nebevengiama saldesnių, kartais net rožinių, aromatų. O unisex tipo kvepalai, kurie nėra pririšti prie lyties, tampa vis populiaresnis pasirinkimas kasdieniniame gyvenime.

 

Nišiniai kvepalai: nuolatinė auditorija nepavaldi laikui

 

Nišiniai kvepalai yra ta kategorija, kuriai skirtingos mados turi mažiausiai įtakos. Nišinių kvepalų auditoriją sudaro stiprios, savimi pasitikinčios asmenybės, kurios nebijo stebinti, tad aromatų kūrėjai nevaržo fantazijos ir pristato vis naujus originalius kvapus.

Nišiniai kvepalai žinomi kaip vieni išskirtiniausių. Ne gana to, jie dažniausiai turi itin aštrias natas – o tai dar labiau pailgina išsilaikymo ant kūno laiką. Verta žinoti, kad populiariausi nišiniai kvepalai dažniausiai būna su rytietišku atspalviu.

Būtent ilgai išliekantis kvapas ilgainiui išaugino nišinių kvepalų pardavimo mastus – žmonės vis dažniau renkasi kokybę, tad pirmenybė teikiama išskirtiniams ir originaliems kvepalams.

Vienas įdomus faktas – atradę sau tinkančius nišinius kvepalus, įprastai žmonės jų nekeičia mažiausiai penkerius metus.

 

Šleifiniai kvepalai – puikiausias pasirinkimas romantiškam vakarui

 

Šleifiniai kvepalai yra vieni iš didžiausią įspūdį paliekančių. Taip yra dėl svarbiausios jų savybės – pagrindinės stiprios kvepalų natos sukurtos taip, kad būtų užuodžiami kuo ilgiau ir tarsi paliktų po savęs aiškų pėdsaką.

Dažniausiai vieni pagrindinių šleifinių kvepalų komponentai yra muskusas, vanilė, sandalmedis, kedras, gintaras. Nevengiama ir prieskonių aromato.

Šleifiniai kvepalai idealiai tinka pasimatymams – jie yra ilgai išliekantys, stipriai įsimenami ir juos nesunku atpažinti net ir minioje. Mokslininkai teigia, jog žmogaus atmintį kvapas stimuliuoja itin smarkiai, todėl kai nosis „atpažįsta“ kvapą, sužadinami skirtingi nervų centrai: ir tie, kurie atsakingi už meilę. Kas gali būti romantiškiau nei puikiai pažįstamas mylimojo aromatas?

Tiesa, dėl šios priežasties šleifiniai kvepalai nėra pats tinkamiausias pasirinkimas darbui biure ar leidžiant laiką nedidelėse erdvėse.


Prabangūs kvepalai moterims keičiasi kas kelias valandas

 

Tai nereiškia, kad reikia purkštis vis naujais aromatas. Atvirkščiai – tikrai prabangūs kvepalai moterims visuomet kuriami taip, kad atsiskleistų palaipsniui. Tai kone pagrindinis kriterijus, ieškant naujų prabangių kvepalų.

 

Keli patarimai, kaip prisijaukinti prabangius kvepalus:

 

1. Įsigykite juos anksčiau ir leiskite sau prie jų įprasti.
2. Nesirinkite visiškai naujų kvepalų kompozicijų: geriau pagrindinėse natose dominuoja žinomi aromatai.
3. Išlaikykite švarų kvapą: tai yra nebandykite prabangių kvepalų miksuoti su jau turimais. Ypač jei planuojate tai daryti pirmą kartą.
4. Naudokite nedaug kvepalų. Kai kurie prabangūs aromatai net neturi purškiklio! Užtenka vos kelių lašų.
5. Kvepalai turi derintis prie aprangos, progos ir vietos. Tad visų pirma įsivertinkite, kur keliaujate.
6. O visų svarbiausia – mėgaukitės vakaru! Nėra nieko seksualesnio nei savimi pasitikintis žmogus – tegu kvepalai tai pabrėžia!  

 

Aromatai romantiškam vakarui: