Kvepalai su feromonais - šiuolaikiškas meilės eliksyras?

Kvepalai su feromonais - šiuolaikiškas meilės eliksyras?

Meilės eleksyrai minimi jau gilioje senovėje: jais buvo siekiama ne tik pritraukti mylimojo dėmesį, bet ir apgaubti save išskirtinio moteriškumo aura. Šiandieninėje visuomenėje meilės eleksyrų virti nebereikia – juos keičia lengvai parduotuvės lentynose pasiekiami kvepalai su feromonais.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad skirtingi feromonai gali veikti visiškai skirtingas sritis: nuo geresnės nuotaikos, pasitikėjimo savimi didinimo iki kuo tikriausio gundymo. Užduotis tik viena – išsirinkti pačius tinkamiausius kvepalus ir stačia galva nerti į nuotykius!

 

Kvepalai su feromonais: magija ar kasdienybė?

Nors feromonai ir gundymo menas skamba lyg ištraukti iš magijos srities, tačiau iš tiesų tinkamas nervinės sistemos skatinimas kvapais gali sužadinti daugybę iki tol „miegojusių“ jausmų ir pojūčių. Pagrindinis klausimas: kaip visa tai veikia?

Sakoma, kad žmonės savo antrąsias puses suranda pagal kvapą. Ir iš tiesų - mūsų seksualinį potraukį sukuria natūraliai gaminamos cheminės dalelės – feromonai. Jie gaminasi ir vyrų, ir moterų organizmuose, tad kvepalų kūrėjai, tuo pasinaudoję, sukūrė visiškai skirtingus aromatus, kuriuose nepastebimai paslėpė reikiamų feromonų.
Žinoma, parfumerijoje naudojami susintetinti feromonai, todėl jų koncentracija kvepaluose yra sąlyginai maža. Tačiau puikiai atlieka savo funkciją.

Kitaip sakant – jei norite rasti antrą pusę arba nustebinti jau turimą, būtina peržvelgti kvepalų atsargas. Galbūt būtent dabar Jums labiausiai reikalingi afrodiziakiniai kvepalai?


Feromoniniai kvepalai – meilė nuo pirmo įkvėpimo


Feromoniniai kvepalai ne veltui vadinami slaptu meilės ginklu: žmogus juos užuodžia nesąmoningai, todėl apie jų buvimą gali net nežinoti. Feromonai užuodžiami nedideliu spinduliu, tad norint geriausio efekto, patariama būti kuo arčiau partnerio.

Patrauklumas, padidėjęs poreikis flirtui, lyderio pozicija bei pasitikėjimas savimi – būtent šias savybes skatina feromonai.

Žinoma, egzistuoja ir skeptikų nuomonė – esą feromoniniai kvepalai yra neveiksmingi, o jų poveikį galima pagrįsti įtaiga. Iš tikrųjų feromonai skatina ne pačią meilę, bet sukuria palankiausias sąlygas jai. Juk savimi pasitikintis vyras visuomet patrauklesnis už tylenį stovintį kampe, o moteriškumu spinduliuojanti moteris sulauks daugiau dėmesio nei paniurusi dama šalia baro.

Tiesa, dar vienas įdomus faktas yra tai, kad moterų skleidžiamas patrauklumo feromonas, kai kurių mokslininkų nuomone, dar nėra visiškai tiksliai įvardintas, kai tuo tarpu vyriškas pavadinimą ir tikslią formulę turi jau ne vienerius metus. Tad moterys šiuo atžvilgiu išlaiko tikrą paslapties šydą.

 

Kvepalai su feromonais: populiariausios kvepalų natos

Nors patys feromonai yra bekvapiai, tačiau jie dažnai siejami su tam tikromis kvepalų natomis. Pavyzdžiui, vyrams skirtuose feromoniniuose kvepaluose dažnai randamos imbiero, citrinos, medienos natos. Taip pat bergamotės ir muskuso aromatai.

Moteriški kvepalai su feromonais dažnai neįsivaizduojami be juodųjų serbentų, šafrano ar ambros aromatų. Dažnai naudojami ir laimai, vanilė.
Be to, parfumerijos kūrėjai žengia dar toliau ir feromonų įdeda į jau žinomas, laiko patikrintas kvepalų kompozicijas. Tad turint mėgstamiausius kvepalus, verta pasidomėti, ar jų linijoje nėra feromoninių kvepalų.

Kad ir kaip keistai tai skambėtų, tačiau viena populiariausių, ir dažnai brangiausių, feromoninių kvepalų rūšių yra bekvapės. Jos pačios savaime neturi visiškai jokio jaučiamo aromato ir naudojamas labai paprastai: purškiamas ant švarios odos ir vėliau ant viršaus naudojami įprasti kvepalai. Taip mėgstamiausias aromatas pats savaime tampa afrozidiaku.

Nedrąsu pirkti brangius feromoninius kvepalus? Kvepalų analogai su feromonais bus puikus pasirinkimas – jų kaina yra ženkliai mažesnė, tačiau ir kvapas išlieka trumpiau.

 

Kvepalai su feromonais ir jų naudojimo taisyklės

Viena pagrindinių taisyklių naudojant tokius kvepalus – nenaudoti priešingai lyčiai pagamintų kvepalų. Moterų ir vyrų feromonai skiriasi, tad jais keistis nerekomenduojama.

Antra, kvėpintis reikia tas vietas, kuriose kraujagyslės yra arti odos, pavyzdžiui, riešus ar kaklą. Dažniausiai feromonai skleidžiasi iš karto po kontakto su oda, todėl labai svarbu, kur juos purkšite.

Verta įsidėmėti, kad pakvėpinti drabužiai feromonų neperduoda, tačiau patariama rinktis natūralios medžiagos audinius, kurie „nepaslėptų“ aromato.

Trečia – kvepalai su feromonais ant odos dažniausiai išlieka vos iki aštuonių valandų. Tad jei vakaras ilgas, norėsis kvapą atgaivinti. Tiesa, teigiama, kad feromonai geriausiai išsilaiko ant plaukų – čia jie gali išlikti iki 24 valandų.


Meilės galiai sustiprinti

Feromoniniai kvepalai gali būti viena iš gundymo meno dalių – kartais jų prireikia gerokai daugiau. Būtent todėl verta atsiminti įvairiausius afrozidiakus: posakis, jog meilė ateina per skrandį tikrai ne iš piršto laužtas.


Afrozidiakas kiekvienai porai gali būti skirtingas, tačiau išskiriami net keli, kurie vadinami kone klasikiniais:

1. Jūros gėrybės. Ypač austrės bei midijos.
2. Medus.
3. Šokoladas. Kuo juodesnis, tuo geriau!
4. Granatai.
5. Braškės.

Nors kiekvieno afrozidiako veikimą galima įrodyti moksliškai, tačiau daug kas priklauso ir nuo sukuriamos nuotaikos. Idealūs aromatai, jauki aplinka ir įmantriai pateiktas maistas... Tai pats puikiausias šiuolaikinio meilės eleksyro pavyzdys!

Kvepalai su feromonais: