Capriole Exclusive Collection kvepalų rinkinys unisex 5x30ml (Gucci Collection analogas)

 • Capriole Exclusive Collection kvepalų rinkinys unisex 5x30ml (Gucci Collection analogas)

  65 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatysime per 2-3 d.d.  

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekės ženklas
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  150
 • Rinkinuką sudaro penki kvapai sukurti pagal Gucci kolekciją.

  Į rinkinuką įeina penki aromatai:  

  1. The voice of the Snake pagal "Gucci A Midnight Stroll" kvepalų sudėtis yra paprastas, tačiau originalus atlikimas: oud, pačiulis ir šafranas atitinkamai viršutinėje, vidurinėje ir bazinėje natose sukuria visiškai neįprastą medienos-aštrų akordą, kuris puikiai papildo tiek vyrišką, tiek moterišką įvaizdį. Parfumuotas vanduo „skamba“ ant savininko odos kaip negirdimas šnabždesys, bylojantis apie žavesį, drąsą ir grožį to, iš kurio jis kilęs.   

  2. A Song for the Rose pagal "Gucci A Song for the Rose" yra jaudinantys ir saulėti gėlių unisex kvepalai, apgaubti subtiliausia medienos ir muskuso natų aura. Absoliutaus moteriškumo išraiška, šilkinės ir aštrios bulgariškos rožės ekstraktas užfiksuotas gryniausia forma – prieš pat derliaus nuėmimą lauke ir prisotintas subtiliausio saldaus muskuso bei stiprių medienos atspalvių. Palyginus su kitais kolekcijos kvapais, A Song For The Rose pabrėžia gėlių natų lengvumą ir grakštumą.   

  3. Winter's Spring pagal "Gucci Winter's Spring" mimoza atneša džiaugsmą ir viltį, kad viskas bus gerai žiemos pabaigoje. Ryškūs gėlių žydėjimas yra pirmasis pavasario pradžios ženklas. Šiuose kvepaluose slypintį momentinį energijos ir šviesos pliūpsnį pabrėžia išraiškingos pipirų ir muskuso natos.

  4. Ode on Melancholy pagal "Gucci Ode On Melancholy" medienos kvepalai, kaip ir kiti šios linijos kvapai, yra įvilkti į žavingą švelniai žalios spalvos buteliuką su auksiniu užrašu. Viduje slypi švelni melodija, susidedanti iš nagarmoto, baltojo kedro, sandalmedžio ir pačiulių natų.   

  5. Chant for the Nymph pagal „Gucci A Chant For The Nymph“ yra odė atogrąžų miškams ir egzotiškiems augalams. Ylang Ylang ir Tiara gėlių aromato apsupta nimfa kviečia į įdomią kelionę į svetimą kraštą.  

 • Naujausi straipsniai

  Informacija

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti