Amouage Collection arabiška versija Capriole Collection unisex 100ml

 • Amouage Collection arabiška versija Capriole Collection unisex 100ml

  65 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatysime per 2-3 d.d.  

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekės ženklas
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  100
 • Rinkinuką sudaro keturi kvapai sukurti pagal Amouage kolekciją.

  Į rinkinuką įeina keturi aromatai:   

  1. Lelace Love pagal "Amouage Lilac Love" – modernus, o kartu ir labai romantiškas aromatas pabrėžiantis charizmą ir jausmingumą. Stilingas alyvinis flakonas – lyg deimantas delne, o kvapas svaiginantis ir neprilygtantis! Tie svaiginantys prisiminimai, kuomet gardžiai kvepiančios pavasario naktys kvietė pažinti jį, pažinti, meilę, pažinti gyvenimą... Susikibę delnai, nedrąsūs žodžiai ir tas virpulys širdy, kurio nepamirši visą gyvenimą. Nostalgiški prisiminimai, kuriuos sužadina alyvų kvapas. Tas nepamirštamas alyvų kvapas išliks toks pats, tik tu jau kitokia. Ak tos nepamirštamos pavasario naktys gimtame mieste...   
  Viršutinės natos: jazminai, rožės, gardenijos, bijūnai, heliotropai, alyvos;
  Vidutinės natos: vilkdalgių šaknys, kakava, tonkos pupelės;
  Žemutinės natos: pačiuliai, sandalmedis, vanilė.  
   
  2. Blusom Love pagal „Amouage Blossom Love“ – tai subtilūs, jaudinantys ir tiesiog žavūs moteriški gėlių kvepalai. Kompozicijos skambesys prasideda svaiginančiu heliotropo aromatu, persipinančiu su subtiliu citrusiniu bergamotės gaivumu. Palaipsniui aromatas tampa tankesnis ir sodresnis, o širdyje žydi prabangia gėlių natų puokšte – šilkinių vyšnių žiedų, aksominės medaus rožės ir saldžiai-aitraus ylang-ylang. Lengvi, vos juntami, bet kartu pikantiški amaretto likerio akcentai suteikia centrinei akordui ypatingo žavesio ir patrauklumo. O subtilus, taurus aksominės zomšos kvapas, saldžiai dūminiai tonka pupelių akcentai, subtilus vanilės saldumas ir išskirtinis gintaras užbaigia kvepalų skambesį.   

  3. Love Memuse po "Amouage Love Mimosa" - prabangus pavasario aromatas, kuris sukurs nuostabią nuotaiką. Žavesys ir švelnumas, grakštumas ir moteriškumas kiekviename neįtikėtinos kompozicijos laše. Atidarymo universalumas sukasi gėlių žiedlapių sūkuryje, svaigina vaisių aromatais, žavi giliu jausmingumu, rafinuota grakštumu, pasineria į kerinčio pavasario grožio palaimą.
  Viršutinės natos: vilkdalgis, kaskalonas, violetinis lapas
  Širdies nata: kriaušė, mimoza
  Paskutinė nata: Ambroksanas, Heliotropas, Geraniumas, Ylang-ylang   

  4. Love Tobiruse pagal "Amouage Love Tuberose" Kvapas atsiveria Gardenijos, medaus tuberozės ir švelnaus baltojo jazmino gėlių puokšte, kuri švelniai aidi kompozicijos širdyje su šilta rytietiška vanile ir erdviu pienišku plaktos grietinėlės akcentu. Elegantiškas šleifas nuaustas iš kilnių sandalmedžio ir baltojo kedro natų.